Produkty a služby

Střechy

Na základě projektů provádíme dodávky veškerých typů střech (valbové, sedlové, mancardové a další). Specializujeme se také na opravy a kompletní rekonstrukce střešních krytin a konstrukcí.

Dodáváme a montujeme střešní materiály - dif. fólie, latě a veškeré typy krytin (betonové, pálené, kanadské šindele a drážkované krytiny). Dále pak střešní systémy (LINDAB, RANNILA, ISOLA, ...). Při výměně střešních pláštů zajišťujeme odvoz a likvidaci suti.

Tesařské práce

Zhotovíme veškeré dřevěné konstrukce dle Vašeho přání. Na zakázku vyrábíme vazby, dřevěné pergoly, garážová stání, zahradní altány a další.

Střešní okna

Montujeme střešní okna veškerých typů od prověřených kvalitních výrobců. Montáže provádíme nejen u nových dodávek, ale i u starších střech či rekonstrukcí. V případě členitých a složitých okenních prvků provádíme návrh a realizaci výměn tesařských konstrukcí.

Klempířské práce

Neomezujeme se pouze na dodávky a montáže unifikovaných klempířských prvků od renomovaných výrobců. Našim zákazníkům nabízíme i výrobu neunifikovaných dílů dle individuální potřeby. Vyrábíme a montujeme falcované krytiny z Cu, FeZn, Al, Lindab, ...

Doplňkové práce

Na přání zákazníků provádíme opravy, rekonstrukce, bourání a zdění komínů. Vyrábíme a montujeme funkčně-estetické doplňky (např. přikrývky komínových desek).

Natěračské práce

Provádíme kompletní povrchové úpravy a nátěry střech, parapetních přikrývek a okapových systémů.

Výškové práce

Nabízíme výškové práce, nátěry střech, fasád, stožárů, elektrického vedení, kácení stromů metodou zhora. Fotodokumentace nepřístupných míst. Výškové práce v těžko dostupných místech.